2021. gada 21. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenē aizvadīts tradicionālais tautas skrējiens “Smiltenes apļi 2021”, rezultāti

 

Svētdien, 3. oktobrī Smiltenē tika aizvadīts tradicionālais Tautas skrējiens “Smiltenes apļi’2021”
 
Rudenīgi gleznainajā distancē, kas pārsvarā vijās pa Kalnamuižas bruģa kalnu un Vecā parka celiņiem šogad devās 120 skrējēji no Smiltenes, Valmieras, Gulbenes, Valkas, Cēsu novadiem, Rīgas un Valgas apriņķa.
Sacensību garākajā – 9,9 km garajā distancē uzvaru jau trešo gadu svinēja Valmieras Vieglatlētikas kluba sportists Agnis Stulpinskis, savukārt sieviešu konkurencē 6,6 km distancē nepārspēta palika šī gada Eiropas Junioru vicečempione 5000 m skrējienā Agate Caune (Valmieras BJSS).
 
Jaunākajās V-10 un S-10 grupās izcīnot uzvaras līdzjutējus iepriecināja jaunie Smiltenes BJSS audzēkņi Jānis Putrālis un Una Pērkone.
 
Pārējās vecuma grupās uzvaras laurus guva Dāvis Bergs (Valmieras BJSS), Egija Mihailova,  Teodors Godiņš, Stella Paltiņa, Roberts Glāzers, Lana Lindermane (visi skrējēji no SK “Ašais”), Carmen Raak (Valgas SK “Maret-Sport), Gatis Melngalvis (Valmiera), Antis Zunda (Gulbene) un Andis Gailis (Kocēni).
 
No Smiltenes novada iedzīvotājiem godalgotās vietās ierindojās: Rihards Jemsts V10gr., Edvards Balodis V10gr., Karlīna Rīdere S10gr., Aleksis Jēkabsons V12gr., Roberts Kašs V15gr., Sanija Kaņipova S15gr., Marta Marksa S40gr., Elita Zālīte S40+gr., Kaspars Markss V55gr., Māris Stabiņš V55gr., Vairis Krauklis V55+gr., Edgars Matuks V35gr.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Guntars Markss
Smiltenes novada Sporta centra vadītājs

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider