2024. gada 29. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenē izveidots disku golfa laukums

Realizējot Smiltenes novada Līdzdalības budžeta projektu konkursā pieteikto projektu „Disku golfa parks Smiltenē Jaunā parka teritorijā”, tika izveidots disku golfa parks „Abuls”

Jaunā parka teritorijā ir izveidoti deviņi spēles celiņi ar dažādām grūtības pakāpēm. Lai apmeklētājiem būtu ērtāk un viss būtu skaidri saprotams, uzstādīta arī laukuma kopējā karte ar disku golfa spēles noteikumiem. Pie katra spēles celiņa ir info zīme, kā arī ierīkota pagaidu izmetiena vieta ar mākslīgo zālāju, kas iestājoties piemērotākiem laikapstākļiem tiks labiekārtota. Pateicoties discsport.lv laukumā ir uzstādīti Innova Discatcher augstākās klases disku golfa grozi. 

Laukuma plānošanu un izveidi veica disku golfa entuziasti no biedrības „Sporta draugu klubs Palsa”. Finansējumu nodrošināja Smiltenes novada pašvaldība.  Lai gan laukumā ir tikai puse (9 grozi) no standarta 18 grozu laukuma, neskatoties uz to šī vieta ir lielisks papildinājums aktīvās atpūtas cienītājiem Smiltenē. Nākotnē tiks meklētas iespējas finanšu līdzekļu piesaistei vēl deviņu spēles celiņu izveidei, tādējādi izveidojot pilnu 18 grozu laukumu.   

Vairāk par Līdzdalības budžeta projektu konkursu ŠEIT

Informāciju sagatavoja:
Toms Cers,
Palsmanes sporta organizators.

Ievietoja:
Zane Ērgle- Mežule,
Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes,
Mārketinga un komunikācijas speciāliste