2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenē nogādāta galvenā Ziemassvētku egle

Šodien, 2022. gada 29. novembrī, Smiltenē nogādāta galvenā Ziemassvētku egle. Aptuveni desmit metrus garā egle atceļojusi no VAS “Latvijas Valsts ceļi” nodalījuma joslas Virešu pagastā, A2 Rīga – Sigulda šosejas malas.

Īpašs paldies egles saimniekiem VAS “Latvijas Valsts ceļi” par šo skaisto dāvanu Smiltenes pilsētai Ziemassvētkos. Vislielākais paldies ilggadējiem atbalstītājiem Mikam Lacbergam, Mārim Zeiļukam, Marekam Kaļickim, SIA „Pan-trans” un SIA “AL Mežs”, kas ik gadu profesionāli egli nozāģē un nogādā pilsētas centrā.

Izpušķota Ziemassvētku egle pilsētu rotās, sākot ar 4. decembra vakaru. Šogad jauni svētku rotājumi priecēs Pils ielas 2 skvērā un pīlādžos pie Smiltenes bibliotēkas.

Lai gaišs un mierpilns Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Agija Kukaine

Teritorijas apsaimniekošanas speciāliste