2023. gada 30. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenē norisināsies gaismas akcija “Mana spēka zīme”

Smiltenes uzņēmumi, iestādes, nevalstiskās organizācijas, interešu grupas un citas kopienas līdz 2023. gada 16. novembrim aicinātas pieteikt dalību gaismas akcijai “Mana spēka zīme”. Tās ietvaros, godinot mūsu valsts pastāvēšanas 105. gadadienu, 18. novembrī Smiltenes Vecajā parkā kopīgi uzbursim latvju spēka zīmju uguns dārzu.

Mūsu senčiem sveces allaž bijušas ne tikai vairogi Latvijas rudeņu un ziemu tumsas  aizgaiņāšanai, bet arī simbols gara gaismai, tīrībai, mūžībai un vienotībai. Sveces ir arī neatņemam sastāvdaļa, vadot patriotu mēnesi novembri: tās aizdedzam mūsu tautas varoņu piemiņai, uz balti klāta svētku galda, māju logos.

Turpinot 2022. gadā aizsākto tradīciju, Smiltenes novada pašvaldība aicina pieteikt dalību gaismas akcijai “Mana spēka zīme”. Tajā organizācijas un kopienas Smiltenes Vecajā parkā aicinātas izveidot savu spēka zīmi kā simbolisku gaišuma un spēka pilnu dāvanu Latvijas 105. gadskārtā.

Akcijas dalībnieku tikšanās 18. novembrī pulksten 19.00 Vecā parka estrādē. Pieteikšanās līdz ceturtdienai, 16. novembrim, rakstot uz e-pasta adresi [email protected]. Tālrunis informācijai – 26266177.

Atskats uz 2022. gada akciju ŠEIT.

 

Madara Mūrniece-Krūmiņa

Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas un mārketinga speciāliste