2022. gada 10. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenē norisināsies kultūras forums “Kalnamuiža”

Šo ceturtdien, 2022. gada 21. jūlijā, no pulksten 11.00 līdz 14.00 ikviens interesents ir laipni aicināts apmeklēt kultūras forumu “Kalnamuiža”.

Foruma diskusijās piedalīsies arī Mākslas kuratore un projekta “Sporta pils dārzi” idejas autore un projekta vadītāja Renāte Lagzdiņa. Tāpat foruma apmeklētājiem būs iespēja video formātā klausīties Latvijā  atpazīstamu ekspertu vērtējumu par “Kalnamuižas” kultūras mantojumu. Forumu moderēs Artis Gustovskis – Kuldīgas novada domes pārstāvis, galvenais eksperts darbam ar sabiedrību un valsts institūcijām, inovāciju un tūrisma projektu vadītājs, Latvijas pārstāvis Eiropas Komisijā tūrisma jomā.

Forumu organizē Smiltenes novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs”.

Madara Mūrniece

zīmolvedības un mārketinga speciāliste