2024. gada 29. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenē norisināsies sacensības “Noskrien ziemu”

Ledus vai sniegs, noskriet ziemu ir prieks! Lai veicinātu veselīgu un dabai draudzīgu dzīvesveidu un noskaidrotu, kuri ir labākie Latvijas skrējēji ziemas apstākļos dažādās vecuma grupās un distancēs, svētdien, 26. novembrī, pulksten 11.00 pie Smiltenes vidusskolas Dakteru ielā 27, Smiltenē, notiks sacensības “Noskrien ziemu.” Tās jau kopš 2016. gada organizē biedrība “Pieliec soli” sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām.

Pasākumā spēkus varēs pārbaudīt skrējēji, veicot 10,4 kilometru distanci “Suunto” tautas skrējienā vai 20,8 kilometrus “Therabody” sporta distancē. Pārgājiena/nūjošanas distancē “Ceļotājs” dalībniekiem kontrollaikā (3 stundas un 30 minūtes) jāveic sev vēlamais distances garums – 10,4 vai 20,8 km.

Skrējiena dalības maksa katrā distancē ir 25 eiro, bet Smiltenes novada iedzīvotājiem, reģistrējoties skrējienam mājaslapā www.registrejies.eu un ievadot kodu “23SMILTENE”, tiks piemērota 25% atlaide. Dalībnieku vecums nav ierobežots, bet, piedaloties bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem, līdzi jābūt kādam no vecākiem. Pasākums notiks neatkarīgi no laika apstākļiem.

Noskrienot ziemu, sportisti un sporta entuziasti piedalās arī atbalsta akcijā, jo vienu eiro par katru startējošo dalībnieku gan skrējiena organizatori, gan pasākuma partneris – farmaceitisko produktu ražošanas uzņēmums SIA “LMP” – ziedos Latvijas Taku skriešanas izlasei.

 

“Noskrien ziemu” programma Smiltenē:

09.30-10.40 pēdējā brīža reģistrācija (jauniem dalībniekiem);

09.30-10.50 reģistrēto dalībnieku numuru izņemšana;

11.00 starts tautas un sporta distancei;

11.03 starts pārgājiena-nūjošanas distancei “Es nūjoju &/un eju, es neskrienu”;

13.00 apbalvošana un izloze tautas distances dalībniekiem;

14.00 apbalvošana un izloze sporta distances dalībniekiem;

14.40 izloze pārgājiena-nūjošanas distancei;

14.35 trases slēgšana.

Plašāka informācijas un nolikums ŠEIT. 

 

Informē pasākuma organizatori

Sagatavoja

Madara Mūrniece-Krūmiņa

Komunikācijas un mārketinga speciāliste