2021. gada 29. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenē uzstādīts digitālais informācijas stends

Baznīcas laukumā, Smiltenē pie tirdzniecības centra stāvlaukuma 30. oktobrī tika uzstādīts digitālais informatīvais stends, kurā smilteniešiem un pilsētas viesiem ir iespēja iepazīties ar aktuālu informāciju par Smiltenes novadu.

Par šāda digitālā stenda uzstādīšanu Smiltenes novada pašvaldība lēmusi, jo pilsētā līdz šim bija pārāk maza iespēja visiem iedzīvotājiem nodrošināt informācijas pieejamību, kā arī pilsētvidē trūka mūsdienīga informācijas pasniegšanas veida. Digitālais stends tika plānots Baznīcas laukuma pārbūves projektā, lai novada aktualitātes sasniegtu plašāku auditoriju.

Digitālais stends lietotājam ir ērti administrējams, tā mērķis ir pavēstīt aktuālo informāciju, kas norisinās novada teritorijā, tajā skaitā par gaidāmiem pasākumiem, paziņojumi un citas aktualitātes. Arī pilsētas viesiem dota iespēja ērti atrast informāciju par novadā esošajiem pakalpojumiem, tūrisma objektiem, ēdināšanas un naktsmītnes iespējām vairākās valodās – latviešu, angļu, krievu un igauņu.

Smiltenes novadā informācija ir pieejama ikvienam un jebkurā diennakts laikā.

 

Informāciju sagatavoja:

Linda Beitika

Sabiedrisko attiecību speciāliste

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider