2022. gada 6. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes bibliotēka aicina piedalīties foto orientēšanās spēlē

Smiltenes pilsētas svētku laikā, 17. jūlijā, sestdien no plkst. 13.00-17.00, aicinām doties pastaigā pa Smilteni, baudot dabas sniegto burvību. Lai pastaiga būtu interesantāka, Smiltenes novada bibliotēka, sadarbībā ar “Ziedoņa klasi”, piedāvā erudītu foto orientēšanos spēli, kuras sākums meklējams tieši Vecā parka sirdī – skaistajā estrādē pie Viduszera. Tur jūs sagaidīs smaidīga spēles vadītāja, kas iepazīstinās ar noteikumiem. Apsolām, ka neviens dalībnieks nepaliks tukšā, ikvienu sagaida neliels pārsteigums. Novēlam, lai veicas spēlē un prieka pilni Smiltenes pilsētas svētki!

Informāciju sagatavoja:
Liene Krūmiņa,
Smiltenes bibliotēkas vadītājas vietniece metodiskajā darbā

Foto: Rihards Spilva