2023. gada 19. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes bibliotēka aicina uz Ilzes Džonsas ceturto radošo darbnīcu “No tumsas gaismā”

9.novembrī plkst.16.00 Smiltenes bibliotēkā, Baznīcas laukumā 13, notiks Ilzes Džonsas vadītā radošā darbnīcā “No tumsas gaismā”. Aicinām pieteikties interesentus, lai izzinātu un “satiktu” sevi.

“Mēs katrs esam brīnišķīgi un neatkārtojami radītas būtnes un mēs katrs esam aicināti izdzīvot tieši sevi un nevienu citu. Lai to spētu izdarīt, mums ir sevi jāizzina, jāiepazīst un jāpieņem. Labāk sevi pazīstot, mēs spējam pieņemt lēmumus un izdarīt tādas izvēles, kas saskan ar mūsu sirdi un nes dziļāku piepildījumu dzīvē.
Šajā radošajā darbnīcā rūpēsimies par iekšējās brīvības lološanu, lai iepazītu un ļautos tam, kas sagādā prieku un viegluma sajūtu. Iedrošināsim dvēseli runāt caur intuitīvi izvēlētiem tēliem, krāsām un vārdiem, sakārtojot tos kolāžās. Tās palīdzēs atmosties dzīvei tiem mūsu personības aspektiem un talantiem, kurus dažādu iemeslu dēļ esam slēpuši. Darbnīcas laikā valda droša un pieņemoša atmosfēra, kas ir ļoti svarīga brīžos, kad atveram sevi un kļūstam viegli ievainojami. Katru reizi, kad pārvaram bailes un iznesam gaismā kādu savu daļiņu, mēs kļūstam veselāki, sadziedētāki un brīvāki!”, tā Ilze aicina ikvienu interesantu uz savu radošo darbnīcu.

Radošā darbnīca ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots, lūgums iepriekš pieteikt savu dalību pa tālruni 64773030, 26449145 līdz 8.novembrim (ieskaitot).
Pasākuma laikā tiks fotografēts.

Aicinām uz satikšanos ar sevi!

Informāciju sagatavoja:
Alda Liuke,
Smiltenes bibliotēkas bibliogrāfe
Tel. 26449145