2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes bibliotēka aicina uz Ilzes Džonsas noslēdzošo radošo darbnīcu “Pateicības pilna sirds”

7.decembrī plkst.16.00 Smiltenes bibliotēkā, Baznīcas laukumā 13, notiks Ilzes Džonsas vadītā piektā – noslēdzošā radošā darbnīcā “Pateicības pilna sirds”.

Tuvojas Ziemassvētki – mīlestības, piedošanas un pateicības laiks. Šis ir laiks, kad visvairāk piedomājam par saviem tuviniekiem un līdzcilvēkiem. Noslēdzošajā radošajā darbnīcā katrs dalībnieks veidos pateicības kolāžu, izmantojot žurnālos sameklētos tēlus un krāsas, kā arī līdzi paņemtās fotogrāfiju izdrukas (kas nav obligātas).

Ilze uzsver: “Mana personīga pārliecība ir tāda, ka cilvēks nekad nevar būt par daudz pateicīgs. Mums ir nosliece un “asa redze” ieraudzīt ap sevi esošās negācijas, bet tā paliek nepamanīta virkne mazo, labo brīnumiņu. Dažreiz lielie brīnumi izkristalizējas tikai pēc gadiem, kad esam gājuši cauri pārestībām, zaudējumiem un vētrām, bet tas viss ir sekmējis svētības mūsu dzīvē. Es pat teiktu tā, ka tieši šo vētru laikā ir vitāli svarīgi saglabāt pateicīgu sirdi – lai sirds paliktu atvērta redzēt un saņemt to risinājumu, kas ir augstāks par mūsu saprašanu. Tādējādi, mācoties pateikties, mēs kultivēsim pateicības ieradumu savas sirds augsnē, kas palīdzēs dzīvot ar pateicības pilnu sirdi ik dienas. ”

Radošā darbnīca ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots, lūgums iepriekš pieteikt savu dalību pa tālruni  64773030, 26449145 līdz 6.decembrim (ieskaitot).

Pasākuma laikā tiks fotografēts.

Uz tikšanos radošajā darbnīcā!

 

 

Informāciju sagatavoja:
Alda Liuke,
Smiltenes bibliotēkas bibliogrāfe
Tel. 26449145