2023. gada 3. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes bibliotēkā apskatāms projekta #RītdienasES digitālais stends

Smiltenes bibliotēkā līdz 22.februārim apskatāms projekta par kohēzijas politiku #EUTomorrow (#RītdienasES) digitālais stends.

Projekta mērķis ir modernā un saistošā veidā veicināt Latvijas iedzīvotāju izpratni un zināšanas par kohēzijas politiku un kā tā tiek īstenota Latvijā. Sadarbībā ar A.W.Olsen & Partners aģentūru interaktīvā veidā bibliotēkas apmeklētājiem piedāvājam iepazīties ar informāciju par kohēzijas objektiem, kuri atbilst sekojošiem 2021.–2027.gada Eiropas Savienības investīcijām pieciem galvenajiem mērķiem :

  1. Viedāka Eiropa, izmantojot inovācijas, digitalizāciju, ekonomikas pārveidošanu un atbalstu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem;
  2. Videi draudzīgāka Eiropa;
  3. Savienotāka Eiropa, izmantojot stratēģisku infrastruktūru un digitālos tīklus;
  4. Sociālāka Eiropa;
  5. Eiropa, kas ir tuvāka saviem pilsoņiem, atbalstot vietējās attīstības stratēģijas un ilgtspējīgu pilsētu attīstību visā Eiropas Savienībā.

Stendā  ievietoti apraksti par sešiem projektiem katrā kategorijā.
Vairāk informācijas par projektu var atrast mājaslapā: https://ritdienases.lv. 

Digitālais stends lietotājiem pieejams līdz 22.februārim Smiltenes bibliotēkā  Baznīcas laukumā 13, bibliotēkas darba laikā, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus – bibliotēka strādā “zaļajā režīmā” (apmeklējums maskās un uzrādot derīgu covid-19 sertifikātu, bērniem līdz 17 gadiem – bez sertifikāta).

Informāciju sagatavoja Alda Liuke,
Smiltenes bibliotēkas bibliogrāfe,
Telefons 26449145