2023. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes bibliotēkā notiks Ziemeļvalstu literatūras nedēļai veltīts pasākums

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā (Gaujas ielā 1, Sporta halles 2.stāvā) 14.novembrī plkst. 13.00 notiks Ziemeļvalstu literatūras nedēļai veltīts pasākums “Ja tu satiec lāci”.

Pasākuma laikā tiks lasīta dāņu rakstnieka Martina Glasa Serupa un Somijas zviedrietes Mālinas Kiveles grāmata “Ja tu satiec lāci”. Ar sirsnīgu humoru bilžu grāmata pēta jautājumu par to, kas jādara, ja ceļā satiec lāci. Tikšanās starp cilvēku un lāci ir atveidota ar rotaļīgu nopietnību, un vēstījums balansē uz faktu un izklaides robežas. Grāmata ir nominēta Ziemeļu Ministru Padomes bērnu un jaunatnes literatūras balvai 2022.

Uz pasākumu aicinām līdzi paņemt savu rotaļu lāci.

Pasākums paredzēts sākumskolas vecuma bērniem.

No 14. līdz 20. novembrim jau 24.reizi Latvijā notiks Ziemeļvalstu literatūras nedēļa. Šogad Ziemeļvalstu literatūras nedēļas tēma ir “Daba Ziemeļvalstīs”. Šīs nedēļas laikā bibliotēkās, skolās un citviet notiek lasījumi, stāstu stāstīšana, literatūras izstādes, debates, konkursi un citi pasākumi, lai labāk iepazītu Ziemeļvalstu literatūru un kultūru.

Pasākuma laikā tiks fotografēts bibliotēkas publicitātes nodrošināšanai.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre