2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes bibliotēka pateiksies “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2023” dalībniekiem

Smiltenes bibliotēka 7.februārī plkst. 15.45 aicina “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2023” dalībniekus, kuri lasījuši kolekcijas grāmatas Smiltenes bibliotēkā un Bērnu apkalpošanas nodaļā, uz noslēguma pasākumu.
Skatīsimies leļļu izrādi par četru spilventiņu piedzīvojumiem! Izrādes “Spilventiņu piedzīvojumi” darbība norisinās gultā un tajā darbojas 4 spilventiņi – Dūniņš, Spalviņš, Griķītis un Poroloniņš. Spilventiņi nolēmuši doties pārgājienā pa gultu, bet katram domas ved uz savu pusi, tāpēc nākas sarīkot īstu spilvenu kauju, lai noskaidrotu, ka uzvarētājs ir… draudzība!
Pasākumā būs iespēja uztaisīt pašam savu sapņu spilventiņu!
Pēc izrādes tiks apbalvoti “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2023” dalībnieki.
Uz tikšanos Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā, Gaujas ielā 1.
Pasākuma laikā tiks fotografēts / filmēts bibliotēkas publicitātes nodrošināšanai.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre