2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes bibliotēkā skatāma Gaujienas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Ziemas prieki”

Smiltenes bibliotēkā Baznīcas laukumā 13 no 5.janvāra skatāma izstāde “Ziemas prieki”, kurā redzami 20 Gaujienas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbi. Tie tapuši gleznošanas, kompozīcijas, zīmēšanas un datorgrafikas nodarbībās skolotāju V. Jaukules, M. Kārkliņas, I. Riepnieces un D. Lazdiņas – Ivanovas vadībā.
Gada nogale un Jaunā gada iestāšanās laiks kopš bērnu dienām saistās ar mirdzošu prieku un brīnuma gaidām. Cilvēki priecājas par dāvanām, par kopā būšanu, par satikšanos, par skaistiem notikumiem. Katrs atrod, par ko līksmot – viens priecājas par sniegu, kas sasnidzis kupenās līdz jumta korei, otrs smaida par bērniem, kuri sniegā veido eņģeļus, kādam prieku sagādā izrotāta svētku egle pagalmā, bet citam ir prieks, ka izdevies saklāt svētku galdu un tās centrā novietot vecmāmiņas krūku ar smilgām un krāšņiem zariem, kuros paslēpušās saldas piparkūku sirsniņas. Skolēni un skolotāji vienmēr priecājas par brīvlaiku, jo darba cēliens noslēdzies un var atpūsties.
Stāsta Gaujienas Mūzikas un mākslas skolotāja D. Lazdiņa – Ivanova: “Mākslas skolas audzēkņiem un pedagogiem prieks par paveikto darbu rodas četras reizes gadā, kad notiek mācību darbu skates, kurās audzēkņi nodod apskatei visu savu veikumu. Gaujienas Mūzikas un mākslas skolas vizuāli plastiskās mākslas programmas audzēkņi ielūdz apskatīt ziemas skates darbu izstādi Smiltenes bibliotēkā no šī gada 5.janvāra līdz 28.februārim un ieskatīties viņu ziemas priekos.”
Nāciet un priecājieties kā bērni! Lai raisās patīkamas atmiņas un rodas jaunas ieceres ziemas prieku baudīšanai, lūkojoties Gaujienas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu radītajos darbos. Izstāde skatāma bibliotēkas darba laikā Baznīcas laukumā 13 no pirmdienas līdz sestdienai. Uz tikšanos!
Ikviens tiek laipni aicināts un ir gaidīts Smiltenes bibliotēkā!

Informāciju sagatavoja:
Jolanta Zirne,
Smiltenes novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre
Tālrunis: 64773030, 26449145
E-pasts: [email protected]