2023. gada 3. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes bibliotēkā viesosies ceļotāja un rakstniece Agate Ķīsele

Smiltenes bibliotēkā 4. novembrī plkst. 16.00 viesosies pasaules pētniece, ceļotāja, gide un grāmatas “Meklējot robežas” autore Agate Ķīsele.
Grāmata ir autores pieredzes stāsts par robežu meklējumiem sevī un pasaulē. Stāsts, kas stiepjas no Norvēģijas polārajiem sniegu laukiem līdz pat Marokas tuksneša smiltiņām ar visu Eiropu pa vidu. Stāsts par velo braukšanu, kājām iešanu un kalnos kāpšanu. Par mācībām, atziņām un pieredzēm, par jaunām robežām.
Agate ir cilvēks, kurš visbiežāk nav piesiets ne plānotājam, ne kalendāram un kura lielākais dzinulis ir jaunas pieredzes un zināšanas. Dosimies nervu kutinošos un aizraujošos piedzīvojumos kopā ar Agati, aizdomāsimies par savu dzīvi – saviem sapņiem, robežām un attiecībām ar apkārtējiem.
Uz tikšanos pieteikties Smiltenes bibliotēkā, Baznīcas laukumā 13, vai pa tālruni 26449145.
Pasākuma laikā tiks fotografēts bibliotēkas publicitātes nodrošināšanai.

Informāciju sagatavoja:
Līga Seržante,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre