2024. gada 18. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes bibliotēkai sadarbībā ar Mākslas skolu tapusi izstāde

2004.gada 1.maijā Latvija iestājās Eiropas Savienībā. Atzīmējot šo notikumu, Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā apskatāma divdesmit septiņu Smiltenes Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Eiropa – mana, tava, mūsu”, kas veltīta Latvijas 20 gadiem Eiropas Savienībā.

Smiltenes Mākslas skolas direktora vietniece Astrīda Ķemere stāsta: “Izstāde tapa, sadarbojoties ar Smiltenes bibliotēku. Tās veidošanā iesaistījās Mākslas skolas interešu izglītības grupa un 3., 4., 5. un 6. kursa audzēkņi un tas ir skaists apsveikums Latvijai tik nozīmīgā jubilejā.”

Izstāde izlikta projekta “Divdesmit svecītes svētku kliņģerī – nāc un svinam kopā!: Latvijai 20 gadi Eiropas Savienībā” ietvaros, kuru atbalstīja Latvijas Republikas Ārlietu ministrija. Izstāde būs apskatāma Bērnu apkalpošanas nodaļā Gaujas ielā 1 līdz 31.maijam bibliotēkas darba laikā.

Lai izstāde priecē ikvienu!

Informāciju sagatavoja:
Alda Liuke,
Smiltenes bibliotēkas ESIP koordinatore,
Smiltenes novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre
Tālrunis: 26449145
E-pasts: [email protected]