2023. gada 28. janv.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes bibliotēkas apmeklētājus priecē eņģeļu figūriņu izstāde

Smiltenes bibliotēkā no 9. janvāra līdz 4. februārim apskatāma Elgas Rācenes eņģeļu figūriņu izstāde “Mans sargeņģelis”.
Elga Rācene ir Gaujienas pagasta iedzīvotāja, viena no Rosāmkambara aktīvistēm, ar daudz interesantiem hobijiem. Viens no tiem ir kolekcionēt ziloņus, un nu jau kādu laiku tiek kolekcionētas arī eņģeļu figūriņas.
Elga stāsta: “Šis ir eņģeļu veiksmes stāsts. Pavisam nejauši šo kolekciju ieguvu no paziņas, kura pārcēlās dzīvot uz ārzemēm un nebija iespējas to paņemt līdz.” Jau 3 gadus ap 2000 eņģeļu figūriņu priecē Gaujienas muižas apmeklētājus un tagad neliela daļa no tās būs skatāma Smiltenes bibliotēkā.
Elgas novēlējums izstādes apmeklētājiem: “Lai eņģeļu vieglums nonāk Jūsu sirdīs!” Eņģeli spēj lidot tāpēc, ka uztver sevi viegli.
Izstāde apskatāma bibliotēkas darba laikā.

Informāciju sagatavoja:
Liene Krūmiņa
Smiltenes novada bibliotēkas
vadītājas vietniece metodiskajā darbā