2024. gada 29. marts

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā apskatāma izstāde “Ražas svētki”

Āboli, burkāni, kolrābji, smiltsērkšķi un melones. Jūs domājat ieraudzīt uzturā lietojamus gardumus? Nē, tā nav dārzā izaudzēta raža! Tās ir dabas veltes, kas tapušas, noadot valdziņu pa valdziņam. Miķeļdiena pagājusi, laiks lūkot, kas “izaudzēts”!
Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā no 4. oktobra līdz 29. oktobrim apskatāma Ilzes Hakas adījumu izstāde “Ražas svētki”, kurā aplūkojami dažādi adīti dārzeņi, augļi, ogas un sēnes.
Pērn Smiltenes bibliotēkā bija apskatāmi Ilzes adītie dārzeņi un sēnes. Šogad “ražas grozu” papildinājuši dažādi gan pašmāju, gan eksotiski augļi. Izstāde izceļojusi pa dažādām Latvijas pilsētām, nu uz brīdi atgriezusies Smiltenē.
Ilze Haka ir aktīva rokdarbniece, darbojas arī biedrībā „Sirds siltuma darbnīca”, kurā ada zeķītes un cepurītes priekšlaicīgi dzimušajiem bērniem.
Aicinām apmeklēt izstādi, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, bibliotēkas darba laikā – darba dienās no plkst.10:00 līdz 17:00.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,