2022. gada 27. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā pieejams fotostūrītis Valentīndienas noskaņās

Tuvojoties Valentīndienai, Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas kāpņu telpā no 7.februāra līdz 18.februārim ikvienam apmeklētājam pieejams fotostūrītis, kuru var izmantot īsām individuālām vai ģimenes fotosesijām.
Valentīndiena nav tikai mīlētāju svētki. Tā ir diena, kad izrādīt mīlestību aicināts ikviens! Samīļo savus bērnus, savus vecākus, aizsūti mīļu apsveikumu kolēģiem un draugiem! Šī ir lieliska diena, lai uzņemtu kopīgu ģimenes fotogrāfiju!
Aicinām brīvi izmantot fotostūrīti, taču lieki un bez vajadzības tajā neuzkavēties un ievērot valstī noteiktās drošības prasības.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre