2023. gada 23. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes bibliotēkas logos Smiltenes Mākslas skolas audzēkņu sveiciens skolotājiem

Katru gadu oktobra pirmajā svētdienā Latvijā svin Starptautisko skolotāju dienu. Tradicionāli bērni savus skolotājus sveic ar ziediem un pateicības vārdiem. Smiltenes Mākslas skolas audzēkņi šogad sagatavojuši īpašu sveicienu skolotājiem – izstādi “Mans skolotājs”.
Mākslas skolas skolotāja Aisma Valtera stāsta: “Jaunieši attēlojuši sevi darbojoties kopā ar skolotājiem, kuri viņus visvairāk iedvesmo. Turklāt, bērni uz skolotāja terminu šoreiz raudzījušies plašāk. Ne vienmēr skolotājs ir tikai tas ļoti zinošais pieaugušais, kurš skolas mācību stundās māca dažādas eksaktās un humanitārās zinātnes. Skolotājs ir cilvēks, ar kuru prieks kopā būt, kurš iedvesmo, motivē, kurš vienmēr palīdz izvēlēties pareizos ceļus un māca kā pasaulē ienest vairāk gaismas. Kādam šāds skolotājs ir paša vectētiņš vai vecmāmiņa, citam tas ir viņa labākais draugs. Sakām lielu paldies visiem mūsu lieliskajiem skolotājiem! Un paldies mūsu brīnišķīgajiem bērniem, jo, pateicoties viņiem, ikviens skolotājs reiz var baudīt sava darba augļus. Turpināsim iedvesmot, kopā priecāties un mācīties viens no otra!”
Izstāde apskatāma Smiltenes bibliotēkas logos, Baznīcas laukumā 13 līdz 29.oktobrim.

Informāciju sagatavoja:
Alda Liuke,
Smiltenes bibliotēkas bibliogrāfe
Tel. 26449145