2022. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes kultūras centrā martā

  • 3.martā 19.00 Smiltenes KC lielajā zālē

Smiltenes dzejniecei Marikai Svīķei veltīts piemiņas koncerts “Seko tauriņiem”. Piedalās: Dace Purvlīce, Signe Baltere, Inga Lazdiņa, Alise un Klāvs Gulbji, Jānis Krūmiņš (grupa “Ceļojums”) un Madara Vīksniņa, Kristīne Ivane un Jānis Žagariņš, Viktors Tilčiks, Kārlis Sīmanis, Vilmārs Miglavs, Salvis Skopāns un grupa “Zeļļi”. Koncerta idejas autors – Jānis Krūmiņš (grupa “Apvedceļš”), scenārija autore – Dace Purvlīce. Ielūgumi uz pasākumu vairs nav pieejami.

Vairāk informācijas ŠEIT.

 

  • No 7. līdz 13. martam Smiltenes KC foajē un pagalmā

Starptautiskajai sieviešu dienai veltīts foto stūris un vides objekts.

 

  • 9. martā 19.00 Smiltenes KC lielajā zālē

Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestra koncerts “Ielūdz orķestris”, diriģents – kapteinis Aleksandrs Kreišmanis. Ieeja – bez maksas.

 

  • 12. martā 20.00 – 22.00 Smiltenes KC lielajā zālē

Vakara muzikālā tējnīca kopā ar grupu “Lauku muzikanti”. Galdiņu rezervācija līdz 9.martam (ieskaitot) pa tālruni 28688101 vai KC kasē. Darbosies kafejnīca “Trīs pipari un kūkas”. Ieeja vienai personai – EUR 5,00.

Vairāk informācijas ŠEIT.

 

  • 17.martā 19.00 Smiltenes KC lielajā zālē

Radošās apvienības “Teātris un ES” izrāde bērniem “Māja zem varavīksnes”. Biļetes iepriekšpārdošanā bezrindas.lv un KC kasē – EUR 5,00. Pasākuma dienā KC kasē – EUR 7,00.

Vairāk informācijas ŠEIT.

 

  • 24. martā 19.00 Smiltenes KC lielajā zālē

Valmieras drāmas teātra viesizrāde “Nākošpavasar”. Režisors – Toms Treimanis, lomās – Anna Nele Āboliņa, Eduards Johansons, Ingus Kniploks, Klinta Reinholde, Mārtiņš Meiers, Ilze Pukinska, Inese Ramute. Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un Smiltenes KC kasē: EUR 14,00, EUR 16,00 un EUR 18,00.

Vairāk informācijas ŠEIT.

 

  • 25. martā 12:00 Smiltenē, pie pieminekļa “Sašķeltā ģimene”

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas brīdis

Informāciju sagatavoja

Madara Mūrniece

Smiltenes KC mākslinieciskā vadītāja

[email protected]

28688101