2024. gada 29. marts

Smiltenes mūzikas skola aicina darbā SITAMINSTRUMENTU SPĒLES PEDAGOGU

Smiltenes mūzikas skola, Reģ. Nr. 40900005965

Pils iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729

aicina darbā SITAMINSTRUMENTU SPĒLES PEDAGOGU

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt izglītības programmu un mācību priekšmetu programmu īstenošanu;
  • piedalīties izglītības iestādes pārbaudījumu organizēšanā un vērtēšanā;
  • piedalīties izglītības iestādes kultūrdzīvē, sniegt priekšlikumus tās organizēšanā;
  • nodrošināt izglītojamo dalību konkursos, festivālos un citos līdzīgos pasākumos.

Prasības:

  • atbilstoša profesionālā un pedagoģiskā izglītība;
  • valsts valodas prasmes labā līmenī;
  • prasmes strādāt ar biroja tehniku un informācijas tehnoloģijām;
  • labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt komandā, plānot un organizēt savu darbu.

Mēs piedāvājam:

  • pilnu darba laiku, 30 stundas nedēļā, uz nenoteiktu laiku;
  • atalgojumu ne mazāku par valstī noteikto minimālo pedagoģisko atalgojumu, 830,00 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei;
  • labus darba apstākļus.

Dzīves un darba aprakstu (Curriculum Vitae), izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, motivācijas vēstuli iesniegt elektroniski pa e-pastu: [email protected] ar norādi “Sitaminstrumentu spēles pedagogs” vai ievietot Smiltenes Mūzikas skolas pasta kastē, Pils ielā 6, Smiltenē līdz 2021.gada 15.novembrim. Pie vakances izskatīšanas lūdzam ņemt vērā 09.10.2021. Ministru Kabineta noteikumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.3.punktu. Tālrunis informācijai 64773220.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes Mūzikas skola informē, ka:

  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes Mūzikas skola, Reģ. nr. 40900005965, kontaktinformācija: Pils iela 6, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.