2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada bibliotēka uzsāk pārcelšanos

Ar šodienu, 2024. gada 11. martu, Smiltenes novada bibliotēka uzsāk pārcelšanos uz tās pagaidu telpām Smiltenes vidusskolas dienesta viesnīcas 1. stāvā, Dakteru ielā 27, tāpēc turpmāk tā būs slēgta.  Provizoriski tā darbu atsāks aprīļa otrajā pusē – lūdzu, sekot informācijai!

Kamēr norit bibliotēkas pārcelšana uz pagaidu telpām, maksas pakalpojumus, kā drukāšana, skenēšana, laminēšana un citi, iespējams saņemt Bērnu apkalpošanas nodaļā, Gaujas ielā 1. Tur arī iespējams pārlapot jaunāko periodiku, saņemt noteikta satura grāmatas un nepieciešamās konsultācijas. Tāpat, aizpildot pieteikuma veidlapu tīmekļvietnē www.smiltenesnovads.lv, iespējams pieteikt bibliotēkas pakalpojumu saņemšanu dzīvesvietā.

Jau vēstīts, ka uzteikta telpu nomas līguma dēļ, Smiltenes novada bibliotēka tiek pārcelta uz pagaidu telpām. Raksts pieejams šeit.

 

Sagatavoja:

Madara Mūrniece-Krūmiņa

Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas un mārketinga speciāliste