2022. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Aizvadīta Smiltenes novada čempionāta volejbolā vīriešiem pirmā kārta!

Sestdien, 9. aprīlī, norisinājās 2022. gada Smiltenes novada čempionātā volejbolā vīriešiem pirmā kārta. Tehnisku iemeslu dēļ spēles tika pārceltas no Smiltenes sporta halles uz Variņu sporta halli. Pirmajā kārtā piedalijās astoņas komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās pa četrām komandām katrā. Pēc grupu turnīra komandas sacentās pusfinālos un spēlēja par galīgo vietu sadalījumu pirmajā kārtā. Spraigā finālā, par pirmās kārtas uzvarētājiem kļuva komanda – “Grundzāle starp Launkalni”, kura finālā pārspēja “Smiltenes BJSS” 2. komandu.
Otrā un noslēdzošā kārta notiks 23. aprīlī, kurā arī tiks kronēti šī gada Smiltenes novada volejbola čempionāta laureāti.
 
Informāciju sagatavoja:
Matīss Mežulis
Sporta pārvaldes vadītājs