2024. gada 28. marts

Smiltenes novada dome aicina darbā PROJEKTU VADĪTĀJU (uz noteiktu laiku)

SMILTENES NOVADA DOME

Reģ. Nr. 90009067337, Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729

Izsludina konkursu uz vakanto

PROJEKTU VADĪTĀJA amatu uz noteiktu laiku

Galvenie darba pienākumi:

  • Koordinēt un/vai vadīt Smiltenes novada pašvaldības attīstības plānā identificēto projektu vai programmu sagatavošanu un ieviešanu, kā arī citu aktuālu projektu izstrādi, finansējuma piesaisti;
  • Kontrolēt darba uzdevumu izpildi, veikt informācijas apkopošanu un piedalīties pārskatu sagatavošanā, ievērot projekta īstenošanas termiņus un budžeta izlietojumu atbilstoši tāmei;
  • Nodrošināt nepieciešamo projekta atskaišu savlaicīgu sagatavošanu un iesniegšanu;
  • Piedalīties pašvaldības plānošanas u.c. dokumentu izstrādē.

Prasības pretendentiem:

  • Augstākā izglītība projektu vadībā, ekonomikā, vadībā vai citā radniecīgā nozarē;
  • Vēlama pieredze projektu sagatavošanā, koordinēšanā un vadīšanā;
  • Teicamas prasmes darbā ar datoru;
  • Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī, labas angļu un/vai krievu valodas zināšanas;
  • Precizitāte, augsta atbildības izjūta, komunikācijas prasmes, analītiska un stratēģiska domāšana;
  • Prasmes lasīt un saprast būvprojektu rasējumus tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Prasme izteikt, aizstāvēt viedokli, patstāvīgi pieņemt lēmumus, strādāt komandā un paaugstinātas intensitātes apstākļos.

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu un dinamisku normāla darba laika darbu uz noteiktu laiku līdz 2023.gada februārim ar darba vietu Smiltenē, Dārza ielā 3;
  • mēnešalgu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, sākot no 1102 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei;
  • atsaucīgu kolektīvu, labus darba apstākļus.

Motivācijas vēstuli, dzīves gājuma aprakstu (Curriculum Vitae) ar norādēm uz atsauksmēm, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam iesniegt elektroniski pa e-pastu: [email protected] līdz 2021.gada 5.jūlijam. Tel. informācijai 64707584.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada dome informē, ka:

  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada dome, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.