2022. gada 6. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada domes sasaukuma noslēdzošā sēde

Šodien, Smiltenes novada Kultūras centra mazajā zālē norisinājās kārtējā domes sēde, kura šī brīža Smiltenes novada domes deputātiem savu pilnvaru laikā bija noslēdzošā.

Sēdes darba kārtībā tika izskatīti kārtējie jautājumu, kā arī atskatījās uz būtiskiem lēmumiem un paveiktiem darbiem, kā arī deputātu aktivitāti domes sēdēs pēdējo četru gadu laikā.

Domes sēde norisinājās klātienē, lai nodrošinātu iespēju klātienē piedalīties visiem deputātiem un ievērotu valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības, iedzīvotāji tika aicināti domes sēdi vērot tiešraidē Smiltenes novada pašvaldības mājas lapā un sociālajā tīklā facebook.com.

Jaunievēlētās domes  pirmā  sēde gaidāma 1. jūlijā plkst. 11.00, kurā tiks ievēlēts jaunais Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs. Arī jaunā deputātu sasaukuma pirmajai sēdei paredzēts nodrošināt tiešraidi.

 

Linda Beitika,

Sabiedrisko attiecību speciāliste