2022. gada 16. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada Gada balva sportā maina konceptu un norises vietu

Turpinot tradīcijas 21. janvārī jau 11. reizi notiks svinīgā apbalvošanas ceremonija “Smiltenes novada Gada balva sportā”. Šogad pasākuma rīkotāji mainījuši pasākuma konceptu, ierastās nominācijas aizstājot pret olimpisko sportistu un cerību, kā arī viņu treneru godināšanas. Ceremonijā tiks sveikti arī novadā notiekošo lielāko pasākumu rīkotāji, bet īpaši tiks godināts cilvēks par mūža ieguldījumu Smiltenes novada sportā.

Svinīgā apbalvošanas ceremonija “Smiltenes novada Gada balva sportā” bez pārtraukuma tiek rīkota jau kopš 2011. gada. Ierasti ceremoniju ievadīja līdzjutēju balsojumi, lai noskaidrotu populārākos sportistus, komandas un sporta notikumus. Lai arī aptaujas allaž izcēlušās ar iespaidīgi lielu iedzīvotāju aktivitāti, pasākuma rīkotāji lēmuši mainīt gada balvas konceptu.

Šogad svinīgajā apbalvošanas ceremonijā tiks pasniegtas balvas četrās sadaļās – gada olimpietes, gada olimpiskās un neolimpiskās cerības, gada treneri, gada lielo sporta pasākumu rīkotāji, kā arī balvas par mūža ieguldījumu saņēmējs.

Smiltenes novads aizvadītajā gadā ir kļuvis ievērojami plašāks, tam pievienojoties Apes un Raunas novadiem. Kā Ape, tā Rauna ar pagastiem līdzīgi kā Smiltenes bijušais novads izceļas ar spēcīgām sporta tradīcijām, entuziastiskiem sporta darbiniekiem, kā arī lieliskiem sportistiem un komandām.

Līdz ar formāta maiņu, organizatori lēmuši arī par vietas maiņu. Pēc deviņiem gadiem Smiltenes novada kultūras centrā, svinīgā apbalvošanas ceremonija norisināsies nesen tapušajā, ļoti mājīgajā Smiltenes vidusskolas zālē. Bez apbalvošanas daļas, netrūks aizraujošu un sirnsīgu sarunu ar sportistiem, viņu treneriem un personībām. Īpaši padomāts arī par muzikālo noformējumu.

Drīzumā plašāk sabiedrība tiks iepazīstināta ar personību, kurš šogad saņems balvu par mūža ieguldījumu Smiltenes novada sportā. Pasākums, kas paredzēts visa jaunā Smiltenes novada sporta sabiedrībai, norisināsies zaļajā režīmā ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem.

 

Informāciju sagatavoja:

Toms Markss

Smiltenes novada Gada balvas sportā rīkotājs

Tālrunis: +371 26255435                                                         

Elektroniskā pasta adrese: [email protected]