2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada Gada balva sportā 2023

Ikviena sporta organizācija un ikviens iedzīvotājs aicināts pieteikt pretendentus dažādās nominācijās līdz 12. janvārim.

Smiltenes novada “Gada balva sportā” ir pasākums, kas jau gadiem ilgi vieno ar sportu saistītus cilvēkus gan no mūsu novada, gan arī ārpus tā robežām. Šogad atšķirībā no pēdējiem gadiem netiks noteikti galveno balvu ieguvēji tādās nominācijās, kā “Gada sportists” ,Gada sportiste” utt., bet visi sportisti, kuri būs izpildījuši noteiktus kritērijus, tiks apbalvoti ar piemiņas balvu. Tāpat pasākumā, tiks apbalvots “Gada pasākums sportā”, “Gada veterānu sportists” un tiks pasniegta balva par “Mūža ieguldījumu sportā”. Nolikums pieejams ŠEIT->

Pieteikumus uz balvu iesniegt līdz 12.01.2024. iesniedzot tos Smiltenes domes ēkā, Dārza ielā 3 vai nosūtot elektroniski uz [email protected] Pieteikumu anketa ir pieejama ŠEIT->

Šogad pasākums notiks divās daļās, no kurām pirmā būs oficiālā apbalvojumu pasniegšanas daļa, bet otrā, saviesīgā daļa ar ierobežotu vietu skaitu pie galdiņiem un līdzi paņemtajiem cienastiem. Par dalību otrajā pasākuma daļā paziņot rakstot uz e-pastu [email protected] Precīzāka informācija par pasākuma norisi vēl sekos.

Līdz 12. janvārim ikviens aicināts pieteikt kandidātus, kas atbilst šādiem kritērijam :

• Dalība Olimpiskajās spēlēs.
• Izcīnīta 1.-18. vieta Pasaules līmeņa sacensībās.
• Izcīnīta 1.-12. vieta Eiropas līmeņa sacensībās.
• Izcīnīta 1.-3. vieta Baltijas līmeņa sacensībās vai Latvijas čempionātā.
• Gada balva sportā pasākumam, kas norisinājies Smiltenes novadā
• Gada balva par mūža ieguldījumu Smiltenes novada sportā
 
Par Gada balvas apbalvošanas ceremoniju informācija tiks izziņota atsevišķi.
 
Zane Ērgle- Mežule
Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes,
Mārketinga un komunikācijas speciāliste