Smiltenes novada Izglītības pārvalde aicina darbā izglītības projektu vadītāju

Smiltenes novada Izglītības pārvalde aicina darbā izglītības projektu vadītāju uz nenoteiktu laiku, 0,5 slodzes.

Galvenie amata pienākumi:

• sagatavot projektu iesniegumus un vadīt (plānot, organizēt, kontrolēt) projektus;
  • vadīt un koordinēt Izglītības pārvaldes kompetencē esošos projektus;
  • sagatavot projektu dokumentāciju savas kompetences ietvaros;
  • nodrošināt iestādes publicitāti savā kompetencē esošajos jautājumos.

Prasības pretendentiem (-ēm):

• vismaz pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
  • pieredze projektu pieteikumu sagatavošanā, projektu vadībā un ieviešanā;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasmes profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā;
  • izpratne un pieredze jomu reglamentējošo normatīvo aktu normu piemērošanā;
  • prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru;
  • prasme sagatavot un noformēt dokumentus atbilstoši normatīvajiem aktiem;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • spēja pieņemt konkrētus lēmumus, analizēt un izvērtēt dažādus jautājumus.

Mēs piedāvājam:

• nepilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku ar darba vietu Smiltenē, Dārza ielā 11;
  • mēnešalgu sākot no 613 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • labus darba apstākļus profesionālā un draudzīgā kolektīvā.

Dokumentus: CV ar norādēm par atsauksmēm, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, motivācijas vēstuli uz 1 (vienas) A4 lapas, lūdzu iesniegt elektroniski uz e-pastu: [email protected] līdz 2024.gada 24. janvārim. Tel. informācijai 26118342.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

• Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.