2024. gada 14. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada Izglītības pārvalde turpina pieaugušo apmācību ciklu “Senioru akadēmija”

Marta mēnesī Apes un Raunas ,,Senioru akadēmijas” grupas apguva jaunas un papildināja esošās zināšanas dārzkopībā, tēma ,,Augļu koku vainagu veidošana un modernās dārzu dizaina tendences”. Nodarbību vadīja ainavu dizainere, mežsaimniecības inženiere Vineta Radziņa.

Smiltenes “Senioru akadēmijas” grupa iesāka apgūt datorprasmes, tēma ,,Digitālās pamatprasmes ikdienas dzīvē”. Šo apmācību ciklu Izglītības pārvalde veic kopā ar Smiltenes bibliotēku, lai nodrošinātu pēctecību un iegūtās zināšanas seniori varētu pielietot praksē Smiltenes bibliotēkā.

Ļoti priecājos par atvērtiem, pozitīviem un zināt gribošiem senioriem. Šiem cilvēkiem ir nenovērtējama dzīves pieredze, vēlme kopā darboties un iegūt jaunas zināšanas. Seniori ir ar fantastisku enerģiju, tver katru jaunu domu un pielieto to ikdienas dzīvē.

 

Nākošās “Senioru akadēmijas” nodarbības plānotas 11.04.2023. Smiltenē, 27.04.2023. Apē, 28.04.2023. Raunā.

 

Lai krāsainas, saulainas un pozitīvām emocijām bagātas Lieldienas!

Gunta Grigore

Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece