2023. gada 29. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada jauniešu festivāls “Lēciens” Gaujienā

Laižam gaisā Smiltenes novada jauniešu festivālu “Lēciens”!

Ceļojošais Smiltenes novada jauniešu festivāls šogad norisināsies Gaujienas Muižas parka teritorijā, turklāt turpmāk ik gadu tas tiks rīkots cituviet Smiltenes novadā.
 
16. septembrī Gaujienas Muižas parkā sākot no plkst. 13:00 visas dienas garumā piedzīvo dažādas radošas, sportiskas, tradicionālas un pavisam netradicionālas aktivitātes. Varēsi gan šaut ar loku, gan darināt košos festivāla aksesuārus, kā arī piedalīties vairākos konkursos, kur iespējams iegūt balviņas.
Jauniešu festivālu organizē Smiltenes novada Izglītības pārvalde, un tas būs pasākums, kurā vienuviet brīvā atmosfērā būs iespēja tikties visiem jauniešiem no 13 līdz 25 gadu vecumam, kas dzīvo vai mācās Smiltenes novadā.
Atgādinām, ka jauniešiem, kuri vēl nav sasnieguši 16 gadu vecumu, pēc plkst. 22.00 pasākuma teritorijā atrašanās atļauta tikai kopā ar pilngadīgu pavadoni.