2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada Kultūras centrs sirsnīgi sveic mātes dienā

(Foto: Beāte Lozberga, Limited Empire ģimenes sveiciens mātes dienā 2020)

Tu esi siltums manā dvēselē, man maiga pavasara ir arvienu. Man saule nakti spīd tāpat kā dienu: tu esi spožums manā dvēselē. – Rainis

Šodien, 10. maijā,  Latvijā tiek atzīmēta Mātes diena.  Šajā dienā tiek sveiktas ne tikai mammas, bet arī vecmāmiņas, krustmātes, augsti novērtējot nesavtīgo ieguldījumu bērnu audzināšanā un ikdienas dzīvē. Mātes diena  ir starptautiski svētki, kurus dažādos laikos svin visā pasaulē. 

Pirmo reizi mātes diena otrajā maija svētdienā tika svinēta vairāk nekā pirms 100 gadiem, proti, tālajā 1908. gadā ASV, kad svētdienas skolas skolotāja Anna Rīsa Džārvisa no Rietumvirdžīnijas, godinot savu māti, rīkoja baznīcu dievkalpojumus.

Kaut arī publiski pasākumi, svinības un koncerti nenotiks par godu mātes dienai, Smiltenes novada Kultūras centrs ciešā sadarbībā ar muzikālo apvienību Limited Empire ir sagatavojis īpašu sveicienu visām mammām, vecmāmiņām Smiltenes novadā un Latvijā!

Sirsnīgi sveicam mātes dienā!

Sveicam mātes dienā!

Tu esi siltums manā dvēselē, man maiga pavasara ir arvienu. Man saule nakti spīd tāpat kā dienu: tu esi spožums manā dvēselē. – RainisŠodien, 10. maijā, Latvijā tiek atzīmēta Mātes diena. Šajā dienā tiek sveiktas ne tikai māmiņas, bet arī vecmāmiņas, krustmātes, augsti novērtējot nesavtīgo ieguldījumu bērnu audzināšanā un ikdienas dzīvē. Smiltenes novada Kultūras centrs sadarbībā ar muzikālo apvienību Limited Empire ir sagatavojis īpašu sveicienu visām mammām, vecmāmiņām Smiltenes novadā un Latvijā! Sirsnīgi sveicam mātes dienā! Dziesmas nosaukums: Apskāvieni cik. Izpildītājs: Goran Gora, Māra Upmane – Holšteine, My Radiant You (MyRadiantU).#paliecmājās #mātesdiena #sveicieni

Posted by Smiltenes novada Kultūras centrs on Sestdiena, 2020. gada 9. May

Dziesmas nosaukums: Apskāvieni cik. Oriģināli izpilda: Goran Gora, Māra Upmane – Holšteine, My Radiant You (MyRadiantU). 

#paliecmājās #mātesdiena #sveicieni 

 

Informāciju sagatavoja

Alise Lilientāle

Smiltenes novada KC mākslinieciskā vadītāja

[email protected]