Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde aicina darbā bibliotēkas vadītāju Vidagā

SMILTENES NOVADA KULTŪRAS UN TŪRISMA pārvalde

Reģ. Nr. 40900038716, Gaujas iela 1, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729

izsludina konkursu uz Smiltenes novada VIDAGAS bibliotēkas vadītāja (profesiju klasifikatora kods 1349 32) amatu uz noteiktu laiku

Galvenie pienākumi:

• plānot, vadīt un organizēt bibliotēkas darbu;
  • bibliotēkas krājuma organizēšana, pārvaldīšana, dokumentu saglabāšana, izsniegšana, popularizēšana;
  • nodrošināt Virešu pagasta muzeja vērtību krājuma “Mājvieta” saglabāšanas un izmantošanas procesu.

Prasības pretendentiem (-ēm):

• augstākā vai profesionālā izglītība bibliotēku nozarē vai augstākā izglītība citā nozarē;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • labas saskarsmes prasmes, prasme strādāt komandā;
  • iniciatīva un vēlme pilnveidoties.

Vēlamā pieredze un prasmes:

• labas digitālās prasmes;
  • medijpratība;
  • interese par literatūru;
  • pieredze bibliotekārajā darbā un prasme strādāt BIS ALISE tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

• dinamisku un atbildīgu darbu, labus darba apstākļus;
  • 0,9 amata likmi uz noteiktu laiku. Darba vietu Vidagā;
  • mēnešalgu par noteikto slodzi, sākot no 864,00 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • atbalstu profesionālajā izaugsmē;
  • sociālās garantijas (tai skaitā veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām).

Iesniedzamie dokumenti:

• motivācijas vēstule;
  • dzīves apraksts (CV);
  • pretendents var pievienot citus viņa personību un kvalifikāciju raksturojošus dokumentus, kas sniedz plašāku informāciju par amata kandidātu.

Ja redzat sevi šajā amatā,  motivācijas vēstuli un CV lūdzam iesniegt elektroniski e-pastā [email protected] līdz 2024. gada 21. februārim. Telefons informācijai 20001227.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada dome informē, ka:

• Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, Reģ.Nr.90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.