2024. gada 20. apr.

Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde aicina darbā Palsmanes kultūras nama ēkas uzraugu

SMILTENES NOVADA kultūras un tūrisma pārvalde
Reģ. Nr. 40900038716, Gaujas iela 1, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729
IZSLUDINA KONKURSU UZ
Palsmanes kultūras nama

ēkas uzrauga amatu

Mēs piedāvājam:

  • dinamisku, radošu un atbildīgu darbu uz attīstību vērstā pašvaldībā;
  • pilna darba laika (40 stundas nedēļā) amata vietu Palsmanes kultūras namā uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu (bruto darba algu no 620 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu.

Amata galvenie pienākumi:

  • kultūras nama ēkas telpu un piegulošās teritorijas ikdienas uzkopšana;
  • telpaugu aprūpe;
  • palīgdarbi pasākumu rīkošanā.

Prasības pretendentiem:

  • vismaz pamatizglītība;
  • valsts valodas zināšanas labā līmenī;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, pozitīva attieksme pret darbu;
  • spēja organizēt savu darbu, strādāt patstāvīgi un komandā;
  • pieredze telpu un teritoriju uzkopšanā;
  • prasmes rīkoties ar darba pienākumu veikšanai izmantojamiem instrumentiem, līdzekļiem; uzkopšanas darbu izpildes racionāli paņēmienu pārzināšana;
  • labas komunikācijas prasmes.

Pieteikuma dokumentus: CV (dzīves aprakstu), motivācijas vēstuli un izglītības dokumentu kopijas iesniegt personīgi vai pa pastu Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldē Gaujas ielā 1, Smiltenē, Smiltenes novadā, slēgtā aploksnē ar norādi “Palsmanes kultūras nama ēku uzrauga amata konkursam”, vai sūtīt uz e- pastu: [email protected] līdz 2023. gada 26. maijam. Tel. informācijai 28390884.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldības dome informē, ka:

  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.