2022. gada 10. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde aicina darbā Smiltenes novada bibliotēkas ēkas uzraugu (apkopēju)

Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde aicina darbā Smiltenes novada bibliotēkas ēkas uzraugu (apkopēju), kods pēc profesiju klasifikatora 9629 04; 1 slodze, darba vietas adrese: Baznīcas laukums 13, Smiltene, Smiltenes novads.

Galvenie amata pienākumi:

  • bibliotēkas telpu uzkopšana;
  • apkures sezonā krāšņu kurināšana.

Prasības pretendentam:

  • spēja strādāt efektīvi un ātri;
  • spēja pārvaldīt un sabalansēt darba slodzi.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 592,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa).

Ja redzat sevi šajā amatā,  lūdzam pieteikties elektroniski e-pastā [email protected], bibliotēkā  Baznīcas laukumā 13 Smiltenē vai pa telefonu 27267452 līdz 2022. gada 17. augustam.


Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada dome informē, ka: Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi. Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada dome, Reģ.Nr.90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.