2024. gada 18. apr.

Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde aicina darbā Smiltenes tūrisma informācijas centra vadītāju

SMILTENES NOVADA KULTŪRAS UN TŪRISMA PĀRVALDE

Reģ. Nr. 40900038716

izsludina konkursu uz

SMILTENES TŪRISMA INFORMĀCIJAS CENTRA VADĪTĀJA amatu

Mēs piedāvājam:

  • dinamisku, radošu, atbildīgu, darbu;
  • pilna laika amata vietu uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu (bruto darba algu atbilstoši 9.mēnešalgu grupai, 1033 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • izaugsmes un attīstības iespējas profesionālai pilnveidei.

Amata galvenie pienākumi:

  • vadīt Tūrisma informācijas centru saskaņā ar pārvaldes plānošanas dokumentiem;
    • plānot un organizēt ikdienas darbu izpildi un sniegt pārskatus par Tūrisma informācijas centra darbu;
    • pārzināt Smiltenes novada, Vidzemes reģiona un Latvijas tūrisma piedāvājumu, apkopot un analizēt tūrisma statistiku;
    • piedalīties Smiltenes novada tūrisma produktu izstrādē un popularizēt tos;
  • veicināt sadarbību ar tūrisma uzņēmējiem.

Prasības pretendentiem (-ēm):

  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tūrisma nozarē vai citā līdzīgā darbības sfērā;
  • pieredze tūrisma jomā;
  • teicama latviešu valoda, angļu valoda – sarunvalodas līmenī, citu svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību
  • spēja plānot savu laiku un kontrolēt darba procesus;
  • prasme strādāt ar kases aparātu un biroja tehniku;
  • lieliskas saskarsmes, organizatoriskas, komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • prasme organizēt savu darbu, augsta atbildības sajūta, precizitāte, atsaucība;
  • teicamas datorlietošanas prasmes;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Pieteikuma dokumentus: CV, motivācijas vēstuli, izglītību, kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam iesniegt elektroniski pa e-pastu: [email protected] līdz 2022.gada 19. aprīlim. Tel. informācijai 25520805.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.