Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde aicina kolektīvam pievienoties vecāko bibliotekāru Smiltenē

SMILTENES NOVADA KULTŪRAS UN TŪRISMA PĀRVALDE

Reģ. Nr. 40900038716

izsludina konkursu uz

vecākā bibliotekāra amatu (profesiju klasifikatora kods 2622 02) uz noteiktu laiku

Darbs Smiltenes novada bibliotēkā Baznīcas laukumā 13, Smiltenē.

Mēs piedāvājam:

• dinamisku, atbildīgu darbu, radošu vidi;
  • pilnas slodzes amata vietu uz noteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu (bruto darba algu atbilstoši 7. mēnešalgas grupai, 960 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • izaugsmes un attīstības iespējas profesionālai pilnveidei.

Darba pamatpienākumi:

• lietotāju apkalpošana automatizētajā bibliotēku informācijas sistēmā ALISE (BIS ALISE);
  • darbs ar abonementa krājumu;
  • krājuma komplektēšana un rekomplektēšana;
  • piedalīties bibliotēkas pakalpojumu un piedāvājumu publicitātes nodrošināšanā.

Prasības pretendentiem:

• augstākā vai profesionālā izglītība bibliotēku nozarē vai augstākā izglītība citā nozarē;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • labas saskarsmes prasmes, prasme strādāt komandā;
  • iniciatīva un vēlme pilnveidoties.

Vēlamā pieredze un prasmes:

• svešvalodu zināšanas;
  • labas digitālās prasmes;
  • medijpratība;
  • interese par literatūru.
  • pieredze bibliotekārajā darbā un prasme strādāt BIS ALISE tiks uzskatīta par priekšrocību.

Iesniedzamie dokumenti:

• motivācijas vēstule;
  • dzīves apraksts (CV);
  • pretendents var pievienot citus viņa personību un kvalifikāciju raksturojošus dokumentus, kas sniedz plašāku informāciju par amata kandidātu.

Ja redzat sevi šajā amatā,  motivācijas vēstuli un CV lūdzam iesniegt elektroniski, sūtot uz e-pastu [email protected] līdz 2024. gada 24. janvārim. Telefons informācijai – 20001227.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

• Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.