2024. gada 28. marts

Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde izsludina konkursu uz Drustu tautas nama vadītāja amatu

SMILTENES NOVADA KULTŪRAS UN TŪRISMA PĀRVALDE

Reģ. Nr. 40900038716

izsludina konkursu uz

Drustu tautas nama VADĪTĀJA amatu

Mēs piedāvājam:

• 0,5 slodze (20h), atalgojumu 450 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • Sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • Izaugsmes un attīstības iespējas profesionālai pilnveidei.

Amata galvenie pienākumi:

• Organizēt un vadīt Drustu tautas nama darbu;
  • Plānot, koordinēt un vadīt kultūras, atpūtas un tematiskos pasākumus dažāda vecuma un interešu grupām, valsts un tradicionālo svētku, kultūrvēsturisko pasākumu un tautas ieražu svētku norisi;
  • Koordinēt nemateriālā kultūras mantojuma, tai skaitā Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanas un attīstības procesu Drustu pagastā; koordinēt māksliniecisko kolektīvu ikdienas darbu un norišu organizāciju;
  • Sadarboties un veicināt kopienas iesaisti pagasta kultūras dzīves norisēs.

Prasības pretendentiem (-ēm):

• Augstākā vai vidējā profesionālā izglītība, izglītība kultūras jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Zināšanas, pieredze un prasmes kultūras darba organizācijā, prasme uzstāties publikas priekšā.
  • Ļoti labas organizatora dotības, sadarbības un komunikācijas prasmes gan ar pieaugušajiem, gan ar bērniem un jauniešiem, spēja strādāt komandā, prasme izmantot un vēlme pilnveidot iemaņas darbā ar jaunākajām informācijas un komunikācijas tehnoloģijām.
  • Kultūras jomu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Pieteikuma dokumentus: CV, motivācijas vēstuli, izglītību, kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam iesniegt elektroniski pa e-pastu: [email protected] līdz 2022.gada 20.aprīlim. Tel. informācijai 29580888.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

• Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.