2024. gada 28. marts

Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde izsludina konkursu uz Smiltenes novada bibliotēkas apakšstruktūras Blomes bibliotēkas vadītāju

Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde aicina darbā Smiltenes novada bibliotēkas apakšstruktūras Blomes bibliotēkas vadītāju (kods pēc profesiju klasifikatora 1349 32; 0,5 slodze, darba vietas adrese: Cēsu iela 13, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads).

Galvenie amata pienākumi:

• plānot, organizēt un vadīt bibliotēkas darbu;
  • bibliotēkas krājuma organizēšana, pārvaldīšana, dokumentu saglabāšana, izsniegšana, popularizēšana;
  • konsultēt apmeklētājus e-pakalpojumu izmantošanā, par informācijas komunikācijas tehnoloģijām;
  • nodrošināt novadpētniecības materiālu vākšanu, digitalizēšanu, saglabāšanu un popularizēšanu;
  • nodrošināt bibliotēkas publicitāti.

Prasības pretendentam:

• augstākā vai vidējā profesionālā izglītība bibliotēku darba jomā vai augstākā vai vidējā profesionālā izglītība citā jomā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • teicamas datorprasmes;
  • prasme pastāvīgi pieņemt lēmumus, noteikt prioritātes;
  • iniciatīva un vēlme pilnveidoties;
  • labas sadarbības veidošanas un komunikācijas prasmes;
  • pieredze bibliotekārajā darbā un prasme strādāt BIS ALISE tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pieteikuma dokumenti:

• motivācijas vēstule;
  • dzīves apraksts (CV);
  • izglītības dokumentu kopijas.

Mēs piedāvājam:

• atalgojumu 400 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas;
  • atbalstu profesionālajā izaugsmē;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa)

Ja redzat sevi šajā amatā,  motivācijas vēstuli un CV lūdzam iesniegt elektroniski e-pastā [email protected] ar norādi “Blomes bibliotēkas vadītāja vakancei” līdz 2022. gada 15.jūlijam. Telefons informācijai 20001227. Uz darba interviju tiks aicināti atbilstošākie kandidāti.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada dome informē, ka:

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;

Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada dome, Reģ.Nr.90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.