2024. gada 29. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada Launkalnes pagasta pārvalde aicina darbā ārsta palīgu Launkalnes feldšerpunktā

Smiltenes novada Launkalnes pagasta pārvalde

Reģ. Nr. 40900006087

AICINA DARBĀ

ārsta palīgu Launkalnes feldšerpunktā

Galvenie amata pienākumi:

  • sniegt pirmo un neatliekamo palīdzību, pēc ārsta norīkojuma veikt ārstnieciskās procedūras mājas apstākļos, dokumentēt veiktās mājas vizītes, novērojumus, veikto profilaksi un aprūpi;
  • nepieciešamības gadījumā, pastāvīgi veikt ārstnieciskās vai aprūpes manipulācijas (injekcijas, pārsiešanas);
  • novērtēt pacienta slimības attīstības gaitu, ārstēšanu un izmaiņas pacienta veselības stāvoklī, veicot par to ierakstu pacienta ambulatorajā kartē un sniedzot informāciju pacientam;
  • sadarboties ar ģimenes ārstiem, veselības un sociālās aprūpes institūcijām, pašvaldības sociālajām un izglītības iestādēm u.c. institūcijām veselības veicināšanas jomā.

Prasības pretendentam (-ei):

  • līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
  • ārsta palīga kvalifikācijas sertifikāts;
  • reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;
  • prasme lietot “E-veselības” sistēmu;
  • prasme lietot Vadības informācijas sistēmu.

Piedāvājam:

  • atbildīgu pilna laika darbu uz nenoteiktu laiku,
  • atbilstošas darba telpas Launkalnes feldšerpunktā;
  • sociālās garantijas un stabilu atalgojumu saskaņā ar normatīvajiem aktiem no 1032.00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikuma dokumentus: CV un dokumentu kopijas, kas apliecina profesionālo sagatavotību, iesniegt elektroniski e-pastā: [email protected] vai personīgi Smiltenes novada pašvaldībā, Klientu apkalpošanas centrā, Dārza ielā 3, Smiltenē, līdz 2022.gada 21.maijam. Kontakttālrunis 22016948.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

  • Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.