2023. gada 28. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties dalībai Simjūda gadatirgū Valmierā 2023

Kad: Sestdien, 14.oktobrī

Kur: Valmierā, Rīgas ielā, posmā no Kārļa Baumaņa ielas līdz Limbažu ielai, kā arī Vecpuišu parkā

Laiks: no plkst. 10.00-14.00, tirgotājiem ierašanās līdz plkst.9.00

Dalība pasākumā ir bez maksas. Tirdzniecības vietu dalībniekiem, pusdienas, nodrošinās Valmieras novada pašvaldība. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 11.septembrim rakstot uz  [email protected] vai zvanot pa mob.tel. +37128690844. Vietu skaits ierobežots.

Šī pasākuma organizators ir Valmieras novada pašvaldība, projekta vadošais partneris ir Valkas novada pašvaldība, projekta partneri ir Balvu, Smiltenes un Ludzas novadi. Aicināti piedalīties projekta sadarbības partneru – Valkas, Smiltenes, Ludzas un Balvu novada amatnieki, mājražotāji,  un citi uzņēmēji ar savu ražoto produkciju!

Sīkāka informācija, sazinoties ar Smiltenes novada pašvaldības projektu vadītāju Daigu Bojāri: mob.tel. +37128690844 vai e-pasts: [email protected].

Aktivitātes tiek īstenotas Pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekta Nr. LVIII-055 “No Hobija uz Biznesu”,  (akronīms “Hobijs – Bizness”) ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja

Projektu vadītāja

Daiga Bojāre

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Smiltenes novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.