2021. gada 3. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novadā noslēdzies sakoptības mēnesis

Ik gadu Smiltenes novada pašvaldība no 1. oktobra līdz 31. oktobrim organizē sakoptības mēnesi, kura laikā atļauts dedzināt koku, krūmu un kaitēkļu bojātos zarus, kā arī iespējams pieteikties bez maksas lapu un zaļo augu daļu izvešanai. Sakoptības mēnesis ir noslēdzies, bet izvešanas darbi vēl turpināsies visu novembra mēnesi. 

Šoruden, bezmaksas lapu izvešanas iespēju izmantoja rekordliels mājsaimniecību skaits, tādēļ Smiltenes NKUP turpinās savākto lapu maisus izvest no mājsaimniecībām līdz pat novembra beigām.  No tām mājsaimniecībām, kuras oktobra laikā pieteica lapu izvešanu, lapas tiks izvestas – jārēķinās ar nelielu laika nobīdi savācamo atkritumu apjoma dēļ. 

Atgādinām, ka Smiltenes NKUP piedāvā maksas pakalpojumu lapu un zaļo atkritumu izvešanai visa gada garumā.  Izcenojumu iespējams aplūkot šeit,  sīkākas informācijas nepieciešamības gadījumā, zvaniet uz telefona numuru 29161694 (Evijai).

 

Veiksmi rudens darbos! 

 

Informāciju sagatavoja, 

Linda Beitika 

Sabiedrisko attiecību speciāliste 

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider