2024. gada 28. marts

Smiltenes novada pašvaldība aicina darbā Brantu un Launkalnes pagastu apvienības pārvaldes vadītāju

Reorganizējot trīs pašvaldības iestādes, ar 2023. gada 1. janvāri darbu uzsāks Brantu un Launkalnes pagastu apvienības pārvalde.

SMILTENES NOVADA PAŠVALDĪBA
Reģ. Nr. 90009067337

izsludina konkursu uz
BRANTU UN LAUNKALNES PAGASTU
APVIENĪBAS PĀRVALDES
vadītāja amatu

Galvenie amata pienākumi:

    • plānot, vadīt, organizēt pārvaldes darbību, nodrošināt pārvaldē sniegto pakalpojumu pieejamību;
    • nodrošināt pārvaldes bilancē esošo pašvaldības objektu apsaimniekošanu;
    • konsultēt iedzīvotājus pārvaldes kompetences jautājumos, tajā skaitā par iznomājamiem pašvaldības īpašumiem, par nekustamo īpašumu sadalīšanu vai apvienošanu, adrešu un nosaukumu piešķiršanas vai maiņas jautājumos, un citiem ar zemi saistītiem jautājumiem;
    • slēgt dažāda veida līgumus, saskaņot zemes robežu plānus, zemes robežu apsekošanas un noteikšanas aktus un nekustamā īpašuma apgrūtinājuma plānus, pēc nepieciešamības piedalīties nekustamo īpašumu apsekošanā;
    • piedalīties normatīvo aktu izstrādē, pieņemto lēmumu īstenošanā, domes sēdēs, komisiju un darba grupu sanāksmēs.

Prasības pretendentam:

  • augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
  • darba pieredze vadošā amatā vai pieredze saimnieciskās jomas, vai nekustamo īpašumu pārvaldībā;
  • izpratne par pašvaldības darba organizāciju un finanšu vadības jautājumiem;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī un / vai citas ES oficiālās valodas prasmes profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā;
  • labas vadības, komunikācijas un digitālās prasmes;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes atbildīgu darbu uz nenoteiktu laiku ar gada 1. janvāri;
  • mēnešalgu sākot no 1397 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • labus darba apstākļus.

Motivācijas vēstuli, CV (Europass formātā) ar norādēm par atsauksmēm, izglītību, kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt elektroniski pa e-pastu: [email protected] līdz 2022. gada 11. novembrim. Tel. informācijai 22016948.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.