2024. gada 23. apr.

Smiltenes novada pašvaldība aicina darbā DIGITĀLĀ MĀRKETINGA UN KOMUNIKĀCIJAS SPECIĀLISTU (uz noteiktu laiku)

SMILTENES NOVADA PAŠVALDĪBA

Reģ. Nr. 90009067337

izsludina konkursu uz

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciālista amatu

(uz noteiktu laiku)

Amata galvenie pienākumi:

• gatavot preses relīzes, intervijas, informatīvus rakstus un publikācijas;
  • nodrošināt Smiltenes novada pašvaldības tīmekļa vietņu administrēšanu, satura veidošanu, veicināt pašvaldības mājaslapas pilnveidošanu un uzlabošanu;
  • veikt ieteikumu kartes un interaktīvo karšu administrēšanu un uzturēšanu;
  • izstrādāt pašvaldības prezentācijas un komunikācijas materiālus;
  • nodrošināt tehnisko atbalstu domes sēžu, koncertu, vebināru un online pasākumu veidošanai, plānošanai un darbu organizēšanai.

Prasības pretendentiem (-ēm):

• augstākā izglītība mārketingā, komunikācijā vai saistītā jomā;
  • vismaz 1 gada darba pieredze sabiedrisko attiecību vai komunikāciju jomā;
  • pieredze mediju publikāciju un preses relīžu sagatavošanā, mājaslapu un sociālo kontu administrēšanā;
  • teicamas latviešu, labas angļu, krievu valodas zināšanas;
  • labas prasmes strādāt ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām (vēlamas zināšanas par WEB analītikas programmām un to lietošanā);
  • fotografēšanas un attēlu apstrādes iemaņas;
  • zināšanas par mediju darba specifiku un publicitātes veidošanas principiem;
  • labas plānošanas, organizatoriskās un komunikācijas prasmes;
  • spēja strādāt komandā un augsta atbildības sajūta;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

• dinamisku, radošu un atbildīgu darbu;
  • iespēju apliecināt sevi, profesionāli attīstīties un pilnveidoties;
  • pilna laika darbu uz noteiktu laiku (līdz 2023.gada septembrim);
  • labus darba apstākļus darba vietā Smiltenē;
  • stabilu atalgojumu sākot no 903 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikuma dokumentus: CV, motivācijas vēstuli un izglītības dokumentu kopijas iesniegt elektroniski uz e-pastu: [email protected] līdz 2021.gada 21.novembrim. Pie vakances izskatīšanas lūdzam ņemt vērā 09.10.2021. Ministru Kabineta noteikumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.3.punktu. Tālrunis informācijai 64707584.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

• Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.