2024. gada 28. marts

Smiltenes novada pašvaldība aicina darbā nekustamā īpašuma apsaimniekotāju

Smiltenes novada pašvaldība

aicina darbā

NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA APSAIMNIEKOTĀJU

Amata pienākumi:

  • nodrošināt pašvaldības nekustamā īpašuma Smiltenes pilsētā (inventāra, ēku, rotaļu laukumu, ceļu u.c. objektu) apsekošanu, apsaimniekošanu un sīko remontu savas kompetences ietvaros;
  • pārraudzīt, novērst bojājumus iekšējo elektrotīklu, siltumenerģijas, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu sistēmās;
  • sniegt tehnisko atbalstu kultūras pasākumu laikā.

Prasības pretendentiem:

  • vidējā profesionālā vai arodizglītība;
  • elektriķa sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību;
  • praktiskas iemaņas īpašumu apsaimniekošanā, celtniecības un remontdarbos;
  • labas sadarbības prasmes;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes atbildīgu darbu uz nenoteiktu laiku ar summēto darba laiku;
  • mēnešalgu no 1100 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
  • profesionālās pilnveidošanās iespējas.

CV ar profesionālās pieredzes aprakstu un izglītību, kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam iesniegt elektroniski uz e-pastu: [email protected] līdz 2023.gada 14.aprīlim. Tel. informācijai 29194723.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.