2024. gada 23. apr.

Smiltenes novada pašvaldība aicina darbā Nekustamā īpašuma nodokļa administratoru

SMILTENES NOVADA PAŠVALDĪBA

Reģ. Nr. 90009067337

izsludina konkursu uz

Nekustamā īpašuma nodokļa administratora amatu

Amata galvenie pienākumi:

  • veikt nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanu atbilstoši likumam “Par nekustamā īpašuma nodokli”;
  • gatavot nekustamā īpašuma nodokļa parādu piedziņas dokumentāciju atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • gatavot izziņas par nekustamā īpašuma nodokļa parāda esamību vai neesamību;
  • darboties ar Mantojuma reģistru un Maksātnespējas reģistru, veikt informācijas apmaiņu ar pagastu pārvaldēm, Valsts zemes dienestu;
  • sniegt informāciju nodokļu maksātājiem nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanas jautājumos.

Prasības pretendentiem (-ēm):

  • augstākā izglītība grāmatvedībā, finansēs vai saistītā jomā;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • prasme sagatavot un noformēt dokumentus;
  • prasme apkopot un analizēt liela apjoma informāciju;
  • atbildības sajūta, pašiniciatīva, precizitāte;
  • labas komunikācijas prasmes un spēja strādāt komandā;
  • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

 Mēs piedāvājam:

  • profesionāli attīstīties un pilnveidoties;
  • pilna laika darbu uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu sākot no 945 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • labus darba apstākļus darba vietā Smiltenē, Dārza ielā 11.

Pieteikuma dokumentus: CV, motivācijas vēstuli un izglītības dokumentu kopijas lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: [email protected] 2021.gada 26.novembrim. Tālrunis papildus informācijai: 64707584.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.