2024. gada 24. apr.

Smiltenes novada pašvaldība aicina darbā Nekustamā īpašuma speciālistu

SMILTENES NOVADA PAŠVALDĪBA

Reģ. Nr. 90009067337

izsludina konkursu uz

Nekustamā īpašuma speciālista amatu

Amata galvenie pienākumi:

  • aktualizēt informāciju programmā NINO, VISVARIS no Valsts zemes dienesta, Zemesgrāmatas, Mantojuma reģistra, Maksātnespējas reģistra un citām institūcijām par nekustamajiem īpašumiem,
  • nodrošināt pašvaldības nekustamo īpašumu atsavināšanas procesu,
  • tehniski nodrošināt izsoļu izsludināšanu un norisi elektronisko izsoļu vietnē izsoles.ta.gov.lv;
  • veikt darbības pašvaldības nekustamo īpašumu ierakstīšanai Zemesgrāmatā un Kadastra reģistrā;
  • izvērtēt un parakstīt robežu ierādīšanas aktus, zemes robežu plānus, apgrūtinājumu plānus un situācijas plānus Smiltenes novada teritorijā.

Prasības pretendentiem (-ēm):

  • augstākā izglītība zemes ierīcībā, ekonomikā, tiesību zinātnēs vai saistītā jomā;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • normatīvo aktu pārzināšana nekustamo īpašumu veidošanas, atsavināšanas un zemesgrāmatās ierakstīšanas jomā;
  • prasme sagatavot un noformēt dokumentus;
  • augsta atbildības sajūta un iniciatīva;
  • labas komunikācijas prasmes un spēja strādāt komandā;
  • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

 Mēs piedāvājam:

  • pierādīt sevi, profesionāli attīstīties un pilnveidoties;
  • pilna laika darbu uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu sākot no 1016 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • labus darba apstākļus darba vietā Smiltenē, Dārza ielā 11.

Pieteikuma dokumentus: CV, motivācijas vēstuli un izglītības dokumentu kopijas lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: [email protected]  2021.gada 26.novembrim. Tālrunis papildus informācijai: 64707584.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.