2024. gada 25. apr.

Smiltenes novada pašvaldība aicina darbā SOCIĀLO DARBINIEKU/-CI darbam ar ģimenēm un bērniem uz pilnu slodzi (uz nenoteiktu laiku)

Prasības pretendentiem:

  • profesionālā augstākā izglītība sociālajā darbā (otrā līmeņa profesionālā izglītība);
  • normatīvo aktu, kas reglamentē sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības sniegšanu, pārzināšana;
  • prasme sagatavot vēstules un ziņojumus, atzinumus;
  • labas iemaņas darbā ar datoru, informāciju sistēmām un programmām, biroja tehniku;
  • prasme plānot, vadīt un organizēt darbu, spēja skaidri argumentēti paust savu viedokli;
  • spēja ātri un patstāvīgi pieņemt lēmumus nestandarta situācijās;
  • prasme strādāt komandā, uzņemties iniciatīvu un atbildību;
  • labas komunikācijas, empātijas, klausīšanās prasmes;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Galvenie pienākumi:

  • identificēt sociālās problēmas un izvērtēt sociālo situāciju ģimenēm ar bērniem un jauniešiem /tālāk-Klients/, lemt par nepieciešamo intervenci, vadīt sociālā gadījuma risināšanas gaitu;
  • sadarbībā ar Klientu identificēt Klienta sociālajām problēmām un vajadzībām, izstrādāt atbilstošu sociālās rehabilitācijas/sadarbības plānu;
  • informēt Klientu par iespēju saņemt sociālos pakalpojumus un sociālo palīdzību, sociālo un psiholoģisko jautājumu risināšanā, kurus Klients nespēj atrisināt saviem spēkiem un resursiem;
  • piesaistīt nepieciešamos resursus, lai palīdzētu Klientam risināt radušās sociālās problēmas/grūtības;
  • slēgt vienošanos ar klientu par sadarbību un veicamajām aktivitātēm konkrētās sociālās problēmas risināšanā;

  • strādāt ar vienoto pašvaldības sociālās palīdzības administrēšanas elektronisko sistēmu (SOPA) u.c. sistēmām;
  • apsekot klientus dzīvesvietā;
  • sadarboties ar citām valsts un pašvaldības institūcijām klienta sociālo problēmu risināšanā;
  • veikt preventīvo darbu, lai novērstu sociālo problēmu rašanos.

Piedāvājam:

  • Darbu uz pilnu slodzi, uz nenoteiktu laiku;
  • atbildīgu, interesantu un dinamisku darbu;
  • zinošus atsaucīgus kolēģus;
  • stabilu atalgojumu 1000,00 euro mēnesī (pirms nodokļu nomaksas), sociālās garantijas un t.sk. veselības apdrošināšanu;
  • profesionālās attīstības un pilnveides iespējas.

Iesniedzamie dokumenti:

  • Profesionālās darbības apraksts (CV);
  • Motivācijas vēstule;
  • izglītību apliecinoša dokumenta, sertifikātu kopijas.

Pieteikšanās termiņš – 2022.gada 3.oktobrim

Pieteikuma vēstuli, CV un izglītību pamatojošos dokumentus lūdzam sūtīt līdz 2022.gada 3. oktobrim uz e-pastu: [email protected] vai pa pastu Smiltenes novada Sociālais dienests, Dārza iela 11,Smiltene, Smiltenes novads LV-4729. Uzziņas pa tālruņa numuru 26362282.