2024. gada 20. apr.

Smiltenes novada pašvaldība aicina darbā vecāko bibliotekāru Raunas bibliotēkā

SMILTENES NOVADA PAŠVALDĪBA

SMILTENES NOVADA KULTŪRAS UN TŪRISMA PĀRVALDE

Reģ.nr 40900038716, Gaujas iela 1, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729

izsludina konkursu uz vecākā bibliotekāra amatu uz nenoteiktu laiku.

Piedāvājam darbu Smiltenes novada bibliotēkas apakšstruktūrā Raunas bibliotēkā  Rīgas ielā 2, Raunā, Raunas pagastā, Smiltenes novadā, LV-4131.

Darba pamatpienākumi:

  • Bibliotekāro un informācijas pakalpojumu nodrošināšana;
  • lietotāju apkalpošana automatizētajā bibliotēku informācijas sistēmā ALISE (BIS ALISE);
  • krājumā esošo informācijas resursu organizēšana, pārvaldīšana un izmantošana;
  • novadpētniecības darba veikšana.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā vai profesionālā izglītība bibliotēku nozarē vai augstākā vai vidējā profesionālā izglītība citā jomā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • labas saskarsmes prasmes, prasme strādāt komandā;
  • prasme lietot biroja tehniku, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas;
  • iniciatīva un vēlme pilnveidoties.

Vēlamā pieredze un prasmes:

  • izpratne par bibliotekāro un informācijas pakalpojumu;
  • medijpratība;
  • interese par literatūru;
  • pieredze bibliotekārajā darbā un prasme strādāt BIS ALISE.

Mēs piedāvājam:

  • nepilnas slodzes (0,9) darbu uz nenoteiktu laiku;
  • mēnešalgu sākot no 814,50 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • atbalstu profesionālajā izaugsmē.

Iesniedzamie dokumenti:

  • motivācijas vēstule;
  • dzīvesgaitas apraksts (CV);
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • pretendents var pievienot citus viņa personību un kvalifikāciju raksturojošus dokumentus, kas sniedz plašāku informāciju par amata kandidātu.

Ja redzat sevi šajā amatā,  savus dokumentus lūdzam iesniegt elektroniski e-pastā [email protected] līdz 2023. gada 12. jūnijam. Telefons informācijai – 20001227.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada dome informē, ka:

  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada dome, Reģ.Nr.90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.