2022. gada 27. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada pašvaldība aicina interešu izglītības programmu īstenotājus iesniegt savu piedāvājumu 2022. /2023. mācību gadam

Līdz 2022. gada 25. augustam interešu izglītības īstenotāji aicināti Smiltenes novada interešu izglītības jautājumu un programmu izvērtēšanas un mērķdotācijas sadales komisijai iesniegt savas programmas jaunajam mācību gadam.

 Ar 2022. gada 27. jūlija Smiltenes novada pašvaldības domes lēmumu tika veiktas izmaiņas 2021. gada 25. augusta nolikumā Nr. 23.1/21 “Smiltenes novada interešu izglītības jautājumu un programmu izvērtēšanas un mērķdotācijas sadales komisijas nolikums”. Izmaiņas paredz, ka interešu izglītības programmu īstenotāji komisijai katru gadu, līdz 1. augustam, iesniedz programmu pieteikumus nākamajam mācību gadam.

2022. gadā iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 25. augustam.

Aizpildītus pieteikuma dokumentus ar programmu aprakstiem un īstenošanas plāniem interešu izglītības īstenotāji aicināti iesniegt Smiltenes novada valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros.

Smiltenes novada interešu izglītības jautājumu un programmu izvērtēšanas un mērķdotācijas sadales komisijas nolikums

Pieteikuma forma

Programmas apraksta forma

 

 

Informē

Smiltenes novada pašvaldības Izglītības pārvalde